Vitajte na stránke C.G.C.

Sme tvorcom platformy SBI, ktorá predstavuje unikátny softvérový nástroj integrujúci dochádzkový systém, systém kontroly vstupu a celé portfólio elektronických zabezpečovacích a prevádzkových riadiacich systémov budov do jednotného softvérového nástroja.

SBI EASY

Zjednodušená verzia softvéru pre malý a stredný podnik, ktorá integruje dochádzkový systém, systém kontroly vstupu a iné elektronické bezpečnostné a prevádzkové systémy do jednotného softvérového nástroja s menším počtom potrebných nastavení.

SBI

Globálna platforma pre integrovaný bezpečnostný systém budov. Najmodernejšie softvérové riešenie pre dochádzkový systém, systém kontroly vstupu, monitorovací dohľadový systém a komplexný prevádzkový riadiaci systém správy inteligentných budov a objektov.

 

Posledné pridané články

22.01.2015
Správa železničnej dopravnej cesty ČR schválila technické po...

Správa železničnej dopravnej cesty ČR schválila schvaľovacím listom technické podmienky pre integračnú nadstavbu SBI a vydala súhlas s jej použitím na železničnej dopravnej ceste vo vlastníctve ČR.

06.11.2014
Aktualizovaný zoznam podporovaných zariadení

Do platformy SBI sme zaintegrovali nové zariadenia výrobcov Honeywell, Axis Communications, Bosch, Geutebruck, JVC a Dallmeier. 

Náš neustále rastúci zoznam tak zahŕňa už viac ako 160 zariadení, čo naším zákazníkom ponúka na rozdiel od iných, proprietárnych integračných systémov široké možnosti výberu podľa ich špecifických požiadaviek. Kompletný zoznam zariadení nájdete tu.

26.08.2014
CCTV kamery vo Vašom iPhone!
Aplikáciu pre domácu automatizáciu Ovládajte svoj dom si môžete stiahnuť v najnovšej verzii 2.2 už aj pre platformu iOS a v kombinácii s balíkom PRO ovládať bezpečnostné CCTV kamery Vášho domu alebo firmy.

Navštívte náš e-shop a začnite svoj vlastný projekt domácej automatizácie s balíkom PRO!

Ovládanie osvetlenia, vzduchotechniky, CCTV - všetko pomocou jednej šikovnej aplikácie: App Store

Prípadové štúdie

Orange Slovensko

Orange Slovensko

Cieľom projektu bola modernizácia zastaralého HW, návrh a nákup vhodného nového HW, aktualizácia starej verzie SBI na vtedy najnovšiu verziu SBI 2011, aktualizácia ovládačov pre novú verziu, prezentácia a aplikácia nových rozširujúcich funkcionalít, vylepšenie a rozšírenie užívateľských rozhraní na dohľadovom pracovisku Zákazníka prostredníctvom nových funkcionalít.

viac info
Realizácia kamerového systému

Realizácia kamerového systému

ORANGE Slovakia, najväčší mobilný operátor u nás, potrebuje 24/7 dohľad na svoje objekty. CGC, ACTI solution partner na Slovensku dodal a úspešne integroval bezpečnostné riešenie, ktorého súčasťou je dohľadový systém používajúci ACTI megapixelové IP kamery, ako časť rozsiahlého bezpečnostného riešenia. Orange používa vo svojich zariadeniach (facilities) analógové kamery.

viac info