Novinky

Správa železničnej dopravnej cesty ČR schválila technické podmienky pre použitie SBI

22.01.2015

Správa železničnej dopravnej cesty ČR schválila schvaľovacím listom technické podmienky pre integračnú nadstavbu SBI a vydala súhlas s jej použitím na železničnej dopravnej ceste vo vlastníctve ČR.

Aktualizovaný zoznam podporovaných zariadení

06.11.2014

Do platformy SBI sme zaintegrovali nové zariadenia výrobcov Honeywell, Axis Communications, Bosch, Geutebruck, JVC a Dallmeier. 

Náš neustále rastúci zoznam tak zahŕňa už viac ako 160 zariadení, čo naším zákazníkom ponúka na rozdiel od iných, proprietárnych integračných systémov široké možnosti výberu podľa ich špecifických požiadaviek. Kompletný zoznam zariadení nájdete tu.

CCTV kamery vo Vašom iPhone!

26.08.2014
Aplikáciu pre domácu automatizáciu Ovládajte svoj dom si môžete stiahnuť v najnovšej verzii 2.2 už aj pre platformu iOS a v kombinácii s balíkom PRO ovládať bezpečnostné CCTV kamery Vášho domu alebo firmy.

Navštívte náš e-shop a začnite svoj vlastný projekt domácej automatizácie s balíkom PRO!

Ovládanie osvetlenia, vzduchotechniky, CCTV - všetko pomocou jednej šikovnej aplikácie: App Store

Aplikácia pre domácu automatizáciu Ovládajte svoj dom je k dispozícii pre platformu Android v najnovšej verzii 2.2!

24.07.2014
Verzia 2.2 prináša novú funkcionalitu v podobe ovládania CCTV kamier, vďaka čomu získate vizuálny prehľad o zabezpečení Vášho domu alebo firmy kdekoľvek práve ste. Novinkou sú aj svetelné scény, ktoré Vám umožnia preddefinovať správanie sa osvetlenia v jednotlivých miestnostiach podľa Vami určených situácií – napr. pri sledovaní filmu alebo počas dovolenky na simulovanie prítomnosti osôb v objekte. 
Stiahnite si najnovšiu verziu našej aplikácie z Google Play, navštívte www.cgcshop.com a zvýšte bezpečnosť svojho domu či firmy už dnes! Začať môžete aj bez akýchkoľvek mesačných poplatkov!

Do platformy SBI sme úspešne zaintegrovali nové zariadenia a naším zákazníkom tak prinášame ešte väčší rozsah možností výberu.

12.06.2014
Nové zariadenia zahŕňajú:
- EKV Honeywell Northern (N-1000, PRO2200, PRO3200, PW2000)
- CCTV NUUO (NVR Solo, NVR Mini, NVR Titan)
- Milestone NVR (X-protect)
- CCTV Dinox NVR (4004, 4008, 4016)
- Riva (Rada kamier IP SD)

Kompletný zoznam podporovaných zariadení nájdete tu

Nedávno vydaná verzia aplikácie SBI 5.5 je nasadzovaná v ostrej prevádzke u našich zákazníkov.

22.05.2014
Nová verzia integrovaného bezpečnostného systému SBI 5.5 je priebežne nasadzovaná u nových i existujúcich zákazníkov segmentu Enterprise. Máme tak za sebou prvé úspešné inštalácie a upgrady na novú verziu, ktorá prináša ešte jednoduchšie ovládanie vďaka vylepšenému užívateľskému prostrediu, celkové zvýšenie výkonu a stability aplikácie.

Čitajte viac o možnostiach využiť platformu SBI pre Váš dochádzkový systém, systém kontroly vstupu, CCTV a mnohé iné prevádzkové a technologické systémy.

Integrovaný bezpečnostný systém sbi vo verzii 5.5 už v apríli spolu s cloudovou verziou sbi portal 5.5

01.04.2014

Aktualizácia sa týka verzie pre segment Enterprise, ako aj cloudovej verzie, keďže kladieme dôraz na náš záväzok neustále poskytovať naším zákazníkom vylepšenia, ktoré čo najviac zjednodušia ovládanie nášho softvéru a budú spĺňať neustále rastúce očakávania trhu.

Viac

Systém SBI podporuje automatické zasielanie údajov do sústav OKTE a SEPS

06.03.2014

Výrobcovia elektriny sú na základe vyhlášky ÚRSO č. 24/2013 Z. z., ktorou sa ustanovujú pravidlá pre fungovanie vnútorného trhu s elektrinou a s plynom povinní od 1.1.2014 pod sankciou pokuty zadávať svoje údaje o vyrobenej energii, ako aj údaje o svojej plánovanej výrobe energie do celoslovenského informačného systému OKTE (XMtrade®/ISOM).

Integrovaný bezpečnostný systém SBI reálne monitoruje vyrobenú energiu cez vzdialený zber údajov z vybraných typov elektromerov a odosiela údaje od užívateľov systému SBI formou dátových správ do sústav OKTE a SEPS. Pre jedného výrobcu a jeden generátor je možné odoslať až 5 údajov.

Čítajte viac

Online dochádzkový systém od CGC - dostupný a efektívny nástroj zvýšenia pracovnej disciplíny Vašich zamestnancov.

28.01.2014

Zbavte sa starostí s papierovou evidenciou a zároveň získajte prehľad o dochádzke Vašich zamestnancov pomocou nášho online riešenia.

Dochádzkový systém od CGC je spoľahlivým nástrojom pre každý rozpočet - môžete ho získať ako balík už od 13,50 Eur mesačne bez dodatočných nákladných investícií - stačí Vám len webový prehliadač.

Riaďte Vašu spoločnosť efektívnejšie a vyskúšajte náš online dochádzkový systém zdarma už dnes!
Čítajte viac

Domáca automatizácia je na cgcshop.com dostupná už aj pre slovenských zákazníkov!

09.09.2013
CGC spúšta slovenskú verziu e-shopu, ktorý je zameraný na riešenia jednoduchého ovládania prvkov domácej automatizácie cez smartfóny platforiem Android a iOS. Viac