Časový vývoj firmy
 
Odosielateľ:
E-mail odosielateľa:    
E-mail príjemcu:    
Poznámka:

Posledné pridané články

22.01.2015
Správa železničnej dopravnej cesty ČR schválila technické po...

Správa železničnej dopravnej cesty ČR schválila schvaľovacím listom technické podmienky pre integračnú nadstavbu SBI a vydala súhlas s jej použitím na železničnej dopravnej ceste vo vlastníctve ČR.

06.11.2014
Aktualizovaný zoznam podporovaných zariadení

Do platformy SBI sme zaintegrovali nové zariadenia výrobcov Honeywell, Axis Communications, Bosch, Geutebruck, JVC a Dallmeier. 

Náš neustále rastúci zoznam tak zahŕňa už viac ako 160 zariadení, čo naším zákazníkom ponúka na rozdiel od iných, proprietárnych integračných systémov široké možnosti výberu podľa ich špecifických požiadaviek. Kompletný zoznam zariadení nájdete tu.

26.08.2014
CCTV kamery vo Vašom iPhone!
Aplikáciu pre domácu automatizáciu Ovládajte svoj dom si môžete stiahnuť v najnovšej verzii 2.2 už aj pre platformu iOS a v kombinácii s balíkom PRO ovládať bezpečnostné CCTV kamery Vášho domu alebo firmy.

Navštívte náš e-shop a začnite svoj vlastný projekt domácej automatizácie s balíkom PRO!

Ovládanie osvetlenia, vzduchotechniky, CCTV - všetko pomocou jednej šikovnej aplikácie: App Store

O CGC

Kľúčové benefity

Dlhoročné skúsenosti z nasadzovania bezpečnostných integrovaných riešení

Vlastný kvalifikovaný personál na konzultácie, projekciu, vývoj, implementáciu a podporu

Komplexná ponuka produktov a služieb v oblasti bezpečnosti a monitoringu

Schopnosť individuálneho prístupu k požiadavkám zákazníkov

Proaktívny prístup vo vylepšovaní ponúkaných produktov a služieb

Obchodný model pre obslúženie zákazníka bez ohľadu na rozsah jeho inštalácie

 

"Je mojím želaním, aby investori hľadali moderné riešenia s pridanou hodnotou, pretože takí partneri nás motivujú prenikať do ďalších odvetví a aplikovať nové myšlienky a postupy"
Ing. Ľubomír Klimek

 

 

Sme moderná, dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 1998, ktorej hlavnou víziou je prinášať nové integrované riešenia pre efektívnejšie monitorovanie, ovládanie a správu technológií od rôznych výrobcov.

 

Už v roku 2000 sme ako prvá spoločnosť priniesli na trh prvú verziu inovatívneho klient-server integrovaného riešenia bezpečnostných systémov od rôznych výrobcov výhradne vo webovom prostredí, bez zaužívaného licencovania počtu pripájaných klientov pod názvom SBI (Secure Building Intelligence). Prvotným poslaním SBI bolo zjednotenie diaľkového monitoringu bezpečnostných systémov rôznych výrobcov a zjednodušenie ich diaľkového ovládania v bezobslužných lokalitách. Postupne sme SBI pretvorili na moderný bezpečnostný monitorovací a riadiaci systém so širokou škálou funkcií, ktoré si neskôr osvojili aj iní producenti podobných aplikácií. S rastúcimi nárokmi našich zákazníkov sme SBI postupne rozširovali o nové manažérske nástroje prinášajúce ešte vyššiu efektivitu prevádzky a správy bezpečnostných systémov. Prejavom dôvery našich klientov ku kvalite našej práce a SBI sú požiadavky na ďalšie rozširovanie riešenia o monitoring a manažment kritických procesov v ich objektoch a infraštruktúrach.

Za obdobie vyše 15 rokov na trhu sme si vybudovali pevné vzťahy s nadnárodnými aj lokálnymi výrobcami a obchodnými partnermi bezpečnostných systémov renomovaných značiek. Úzka spolupráca nám umožňuje pružne reagovať na ich technologické zmeny a vylepšovať svoju líderskú pozíciu na trhu.

V dnešnej dobe sa už môžeme prezentovať vyváženým pomerom bezpečnostných a technologických implementácií. Prirodzeným rastom a novými požiadavkami trhu postupne rozširujeme svoje portfólio o ďalšie atraktívne služby a prostredníctvom ďalších edícií SBI odovzdávame svoje skúsenosti z veľkých a náročných projektov aj partnerom v projektoch menšieho rozsahu.

Prečo si vybrať práve našu spoločnosť:

  • Dlhoročné skúsenosti z nasadzovania bezpečnostných integrovaných riešení.
  • Vlastný kvalifikovaný personál na konzultácie, projekciu, vývoj, implementáciu a podporu.
  • Komplexná ponuka produktov a služieb v oblasti bezpečnosti a monitoringu.
  • Schopnosť individuálneho prístupu k požiadavkám zákazníkov.
  • Proaktívny prístup vo vylepšovaní ponúkaných produktov a služieb.
  • Obchodný model na obslúženie zákazníka bez ohľadu na rozsah jeho inštalácie.

Stiahnite si náš informačný materiál tu (CGC - komplexné bezp. riešenia)

CERTIFIKÁTY
ISO 9001: 2008 - Sk
ISO 9001: 2008 - En
Technickej služby
Intel
Esser IQ8
HUB Pro
NBU
Certifikát Zhody