CGC - Šikovné riešenia pre vašu domácnosť SBI - Online dochádzkový systém
 
 
Odosielateľ:
E-mail odosielateľa:    
E-mail príjemcu:    
Poznámka:

Aplikácie bežiace na SBI PORTAL:

sbi_portal1

 

Ovládajte svoj dom kdekoľvek práve ste. Aplikácia Ovládajte svoj dom je navrhnutá pre všetkých, ktorí potrebujú monitorovať a ovládať moderné inteligentné systémy pomocou mobilného zariadenia a dátového pripojenia odkiaľkoľvek.
android ios
dochadzkovy system

 

Vyskúšajte náš portálový online dochádzkový systém! Stačí Vám len webový prehliadač a dochádzku Vašich zamestnancov môžete mať pod kontrolou už od 0,75 Eur/mesačne.
sbi_portal3

 

Riešenie pre domácnosti aj firmy SBI PORTAL je softvérový nástroj atraktívny nielen pre domácnosti a malé a stredné podniky, ale aj pre enterprise partnerov. Je vhodný na ovládanie inteligentných systémov domov, chát alebo firemných prevádzok.

 

sbi_portal2

 

Jednoduchá obsluha, ktorú zvládne každý Pri vývoji riešenia sme sa sústredili na čo najjednoduchšiu obsluhu, ktorú zvládne prakticky ktokoľvek. Výsledkom našich snáh je intuitívne a nenáročné ovládanie, na ktoré si rýchlo zvyknete.
sbi_portal5

 

Všetky systémy na dosah cez smartfón Osvetlenie, vzduchotechnika, CCTV alebo iné elektronické systémy – to všetko môžete ovládať pomocou smartfónu a aplikácie pre platformy Android a iOS.
sbi_portal6

 

Cloudové riešenie bez hardvérových nárokov Vďaka cloudovej koncepcii môžete výhody nášho riešenia využívať bez starostí o hardvér, jeho aktualizáciu a zdĺhavé nastavenia.

 

sbi_portal7

 

Bezpečnosť vašich dát na prvom mieste Naše cloudové úložisko Vám zaručuje maximálne zabezpečenie Vašich dát. Prístupové práva riadite výlučne Vy.
sbi_portal8

 

Dostupnosť aj bez mesačných poplatkov SBI PORTAL je dostupné riešenie, ktoré môžete využívať aj bez pravidelných mesačných poplatkov a zároveň s nízkou vstupnou investíciou.
Prinášame Vám portálové riešenie kontroly prevádzky Vašich domácich a firemných systémov bezpečne a pohodlne cez Váš smartphone.

SBIPortal  je dostupné, bezpečné a cenovo výhodné riešenie ovládania Vášho domu alebo firmy kedykoľvek a doslova odkiaľkolvek.

Pomocou nášho jedinečného riešenia ovládate technologické systémy Vášho domu bez nutnosti fyzickej prítomnosti na danom mieste:

 • OSVETLENIE
 • VZDUCHOTECHNIKA
 • KLIMATIZÁCIA
 • CHLADENIE VODNOU HMLOU
 • DÁTOVÉ ÚLOŽISKO PRE VAŠE BEZPEČNOSTNÉ CCTV KAMERY

S podporou klientov pre operačné systémy Android a iOS je SBIPortal unikátnym "Plug and Play" konceptom na báze cloudových služieb pre každodenný monitoring a ovládanie elektronických a technologických systémov budov dostupný okamžite bez potreby inštalácie.

 • VYBRANÉ FUNKCIE PRIPOJENÝCH TECHNOLÓGIÍ OVLÁDATE V REŽIME 24/7
 • AUTOMATICKÉ AKTUALIZÁCIE BEZ POTREBY SERVISNÝCH ZÁSAHOV
 • CENOVÁ DOSTUPNOSŤ A JEDNODUCHÉ OVLÁDANIE PRE KAŽDÉHO

Žijeme v digitálnom svete obklopení technológiami prinášajúcimi zrýchlenie, úspory prostriedkov a zvýšenie bezpečnosti. Nie všetky technológie z odboru obsluhy a sledovania budov a objektov sú však dostupné alebo vhodné pre všetky typy zákazníkov. Spoločnosť C.G.C., a.s., tvorca systému SBI,  si je tejto skutočnosti vedomá, a preto prichádza s unikátnym riešením pre menších a stredných zákazníkov: SBIPortal

Popis

SBI je modulárny softvérový nástroj určený na centralizovanú vzdialenú kontrolu elektronických systémov budov a objektov. Štandardná inštalácia, určená na enterprise partnerov, prebieha na lokálnom serveri so všetkými výhodami a nárokmi tohto riešenia.

Pre zákazníkov, ktorí z akýchkoľvek dôvodov nemôžu alebo nechcú mať SBI lokálne nainštalované, ponúkame možnosť virtuálnej inštalácie na serveri C.G.C., a.s.. K obsluhe sa systém SBI správa úplne rovnako, portálové prevedenie so sebou prináša niekoľko nesporných výhod.

Výhody portálového riešenia

 • Nie je potrebné mať vyhradený server a SW vybavenie - výrazná úspora nákladov.
 • Systém SBI je automaticky aktualizovaný - odpadá potreba špecialistu na údržbu.
 • Inštalácia je automaticky udržiavaná aktuálne podľa platných legislatívnych predpisov.
 • V prípade požiadaviek na úpravu nastavenia je  vykonané ihneď.
 • Systém SBI je sledovaný 24/7.
 • Bezpečnosť zostáva zachovaná - prístupové práva riadi zákazník.
 • Prevádzka je hradená formou prenájmu - žiadne jednorazové zaťaženie rozpočtu.
 • Na používanie a obsluhu treba len internetové pripojenie a prehliadač - žiadna inštalácia klientskych programov.
 • Nie je potrebné stále dátové pripojenie na server - závisí na aplikácii. Napr. dochádzka môže byť prevádzkovaná lokálne, s výmenou dát v určených intervaloch - zníženie nákladov na dátové služby.
 • Vybrané funkcie je možné ovládať pomocou mobilného zariadenia.

Pre koho je SBIPortal určený?

Portálové riešenie je špeciálne navrhnuté pre zákazníkov, ktorí chcú využívať služby systému SBI, napr. PSN, EPS, kontroly vstupu, dochádzky a pod., bez investícií do serverového hardvéru a starosti o údržbu. Vďaka unikátnemu konceptu je vhodné pre menšie a stredné spoločnosti a ich manažérov. Je dostupné prakticky okamžite. Stavby, mobilné firmy, menšie spoločnosti v prenájme, to sú typickí používatelia portálového riešenia.

Model spolupráce

Pre zvýšenie dostupnosti ponúkame niekoľko možností, ako prevádzkovať riešenie SBIPortal. V prípade, že zákazník už vlastní potrebný hardware (čítačky, čidlá, ústredne), ponúkame možnosť doplniť do funkčného stavu a prenajať len SW časť.

Partnerom, ktorí chcú kompletné riešenie, portálové SBI  ponúka unikátnu možnosť prenájmu uceleného riešenia, vrátane potrebného zariadenia, bez starostí a veľkých vstupných nákladov.

Zhrnutie

Doba, kedy boli zabezpečovacie a dohľadové technológie dostupné len pre veľké spoločnosti, je definitívne preč. Vďaka riešeniu SBIPortal si môže svoju firmu, sklad, rezidenčný dom či prevádzku strážiť a ovládať prakticky ktokoľvek. Profesionálne prevedený systém, ponúkajúci okrem iného vedenie dochádzky, stravovanie, ovládanie kamerových systémov a mnoho ďalších funkcií, je teraz dostupný a jednoducho použiteľný. Vyskúšajte ho.


Potrebujete viac informácií o možnostiach SBI?
Kontaktujte naše obchodné oddelenie, radi Vám povieme viac
Stiahnite si náš informačný materiál tu

Čítajte viac