KTO SME

Sme moderná, dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 1998, ktorej hlavnou víziou je prinášať nové integrované riešenia pre efektívnejšie monitorovanie, ovládanie a správu technológií od rôznych výrobcov.

Už v roku 2000 sme ako prvá spoločnosť priniesli na trh prvú verziu inovatívneho klient-server integrovaného riešenia bezpečnostných systémov od rôznych výrobcov výhradne vo webovom prostredí, bez zaužívaného licencovania počtu pripájaných klientov pod názvom SBI (Supervising Business Integration). Prvotným poslaním SBI bolo zjednotenie diaľkového monitoringu bezpečnostných systémov rôznych výrobcov a zjednodušenie ich diaľkového ovládania v bezobslužných lokalitách. Postupne sme SBI pretvorili na moderný bezpečnostný monitorovací a riadiaci systém so širokou škálou funkcií, ktoré si neskôr osvojili aj iní producenti podobných aplikácií. S rastúcimi nárokmi našich zákazníkov sme SBI postupne rozširovali o nové manažérske nástroje prinášajúce ešte vyššiu efektivitu prevádzky a správy bezpečnostných systémov. Prejavom dôvery našich klientov ku kvalite našej práce a SBI sú požiadavky na ďalšie rozširovanie riešenia o monitoring a manažment kritických procesov v ich objektoch a infraštruktúrach.

Za obdobie vyše 20 rokov na trhu sme si vybudovali pevné vzťahy s nadnárodnými aj lokálnymi výrobcami a obchodnými partnermi bezpečnostných systémov renomovaných značiek. Úzka spolupráca nám umožňuje pružne reagovať na ich technologické zmeny a vylepšovať svoju líderskú pozíciu na trhu.

V dnešnej dobe sa už môžeme prezentovať vyváženým pomerom bezpečnostných a technologických implementácií. Prirodzeným rastom a novými požiadavkami trhu postupne rozširujeme svoje portfólio o ďalšie atraktívne služby a prostredníctvom ďalších edícií SBI odovzdávame svoje skúsenosti z veľkých a náročných projektov aj partnerom v projektoch menšieho rozsahu.

  • Dlhoročné skúsenosti z nasadzovania bezpečnostných integrovaných riešení.

  • Vlastný kvalifikovaný personál na konzultácie, projekciu, vývoj, implementáciu a podporu.

  • Komplexná ponuka produktov a služieb v oblasti bezpečnosti a monitoringu.

  • Schopnosť individuálneho prístupu k požiadavkám zákazníkov.

  • Proaktívny prístup vo vylepšovaní ponúkaných produktov a služieb.

  • Obchodný model na obslúženie zákazníka bez ohľadu na rozsah jeho inštalácie.

Partneri

Potrebujete viac informácií
o produktoch a službách C.G.C.?